www.121doc.pl
Wyprodukowano przez Bayer

Levonelle

Tabletka po Levonelle do kupienia online

Levonelle jest formą antykoncepcji stosowanej po współżyciu. Pigułka zażyta w ciągu 72 godzin po odbyciu niezabezpieczonego stosunku, zmniejsza ryzyko zajścia w niechcianą ciążę.

  • Zastosowana w pierwszych 24 godzinach po stosunku daje 95% skuteczności
  • Zapobiega ciąży do 3 dni po współżyciu (72 godziny)
  • Skuteczna na każdym etapie cyklu miesiączkowego
  • Zawiera składnik aktywny levonorgestrel

Czy wiesz, że...

Levonelle jest lekiem na receptę, można ją otrzymać natomiast przez nasz serwis. Wypełnij konsultację medyczną online klikając START poniżej, a nasz lekarz orzeknie, czy możesz bezpiecznie przyjąć pigułkę i czy będzie dla Ciebie bezpieczna. Jeżeli lekarz zatwierdzi konsultacje wypisze receptę, a apteka wyda lek. Dostawa jest ekspresowa - zajmuje 24 - 48 godzin.

Levonelle pigułki
Levonelle opakowanie Levonelle medication Levonelle pill
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: irek, dodano: 20 listopada 2015 | 09:00
firma: 121doc.pl
ok
Przeczytaj opinię
Nick: Slums, dodano: 19 listopada 2015 | 13:03
firma: 121doc.pl
Polecam! Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybka wysyłka i żadnych problemów.
Przeczytaj opinię
Specyfikacja leku
Nazwa: Levonelle
Substancja czynna: Levonorgestrel
Producent: Bayer
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletka
Dostępne dawki: 1500  mcg
Dawkowanie: Tabletkę należy zażyć do 72 godzin po stosunku
Typ leku: Na receptę
Przeznaczone dla: Pełnoletnich kobiet, które odbyły stosunek bez zabezpieczenia
Opis: Zapobiega ciąży po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia
Klasa: Antykoncepcja po stosunku
Stosowanie z alkoholem: Nie wykryto interakcji
Stosowanie podczas karmienia piersią: Nie zaleca się karmienia piersią w okresie do 6 godzin po przyjęciu tabletki levonelle
Stosowanie podczas ciąży: Nie stosować

Działanie tabletki

Pomimo klinicznie udowodnionej skuteczności, nie jest zrozumiały dokładny mechanizm działania pigułki Levonelle. Uważa się, że jej aktywność w zależności od danego momentu w cyklu menstruacyjnym, opiera się na zapobieganiu owulacji oraz zmianie naturalnego środowiska w macicy. Levonelle nie będzie skuteczna jeżeli już jesteś w ciąży.

Dawkowanie Levonelle

Levonelle jest pigułką o dozie 1.5 ml levonorgestrelu, syntetycznego hormonu używanego do produkcji tabletek antykoncepcyjnych od ponad 35 lat.

Nie należy przyjmować leku w przypadku alergii na składnik czynny levonorgestrel oraz w przypadku chorób wątroby lub jelit.

Prosimy o uwzględnienie w formularzu medycznym wszystkich zażywanych leków. W przypadku stosowania medykamentów na gruźlicę, HIV, epilepsję, infekcje bakteryjne czy ziołowych suplementów zawierających dziurawiec zwyczajny, pigułka Levonelle może nie być skuteczna.

Stosowanie Levonelle

Pigułkę można zażyć w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Należy ją połknąć popijając wodą po odbytym stosunku bez zabezpieczenia tak szybko jak jest to tylko możliwe. W przypadku stosowania tabletek antykoncepcyjnych nie należy zaprzestawać ich zażywania. Na każdy cykl menstruacyjny można użyć jedną "pigułkę po", dlatego zalecamy używanie prezerwatyw do końca cyklu w celu obniżenia ryzyka zajścia w ciążę.

Levonelle jest antykoncepcją po stosunku i można zastosować tylko jedną pigułkę na cykl menstruacyjny dlatego ważne jest stosowanie regularnych środków chroniących przed ciążą.

Możliwe efekty uboczne

Przy zastosowaniu Levonelle u niektórych kobiet mogą wystąpić łagodne skutki uboczne. Najczęściej są to mdłości. Do rzadziej występujących dolegliwości zaliczają się bóle głowy, nadwrażliwość piersi, bóle brzucha, biegunka, zawroty głowy i zmęczenie. Po zażyciu pigułki Levonelle okres może się opóźnić i mogą wystąpić małe plamienia w czasie międzymiesiączkowym.

Zamawianie leku na receptę przez Internet

Leki można w dyskretny i bardzo bezpieczny sposób zamówić w klinice internetowej 121doc, która oprócz sprzedaży leku oferuje również możliwość odbycia konsultacji lekarskiej i uzyskania recepty online. Przed złożeniem zamówienia należy wypełnić formularz medyczny, który zostanie zweryfikowany przez naszego specjalistę w celu ustalenia, czy dany środek jest bezpieczny dla pacjentki. Przy braku przeciwwskazań, wystawi on receptę, a lek zostanie wysłany prosto z licencjonowanej apteki ekspresową usługą kuriera UPS (dostawa w ciągu 24 - 48 godzin). W celu zachowania pełnej dyskrecji leki wysyłamy w opakowaniu bez nadruków, niezdradzającym zawartości przesyłki. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub poprzez czat na żywo.

Dlaczego nasz serwis jest godny zaufania?

Klinika 121doc świadczy usługi medyczne za pośrednictwem Internetu już od ponad 10 lat. Nasz serwis został akredytowany przez Generalną Radę Medyczną w Wielkiej Brytanii, a wszystkie środki farmakologiczne wysyłane są z licencjonowanej apteki znajdującej się w Londynie. Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi, zarejestrowanymi w Unii Europejskiej pacjentami.