www.121doc.pl
Wyprodukowano przez Bayer

Levonelle

Levonelle jest formą antykoncepcji stosowanej po współżyciu. Zastosowana do 72 godzin po niezabezpieczonym stosunku, zmniejsza ryzyko zajścia w niechcianą ciążę.

  • Zastosowana w pierwszych 24 godzinach po stosunku daje 95% skuteczności
  • Zapobiega ciąży do 3 dni po współżyciu (72 godziny)
  • Działa w każdym okresie cyklu miesiączkowego
Levonelle pigułki
Levonelle opakowanie Levonelle medication Levonelle pill
  • Konsultacja Medyczna
  • Dostawa w 24-48 h
  • Dyskrecja i Bezpieczeństwo
  • Zobacz ulotkę

Czy można zamówić leki na receptę przez Internet?

Leki można w dyskretny i bardzo bezpieczny sposób zamówić w klinice internetowej 121doc, która oprócz sprzedaży leku oferuje również możliwość odbycia konsultacji lekarskiej i uzyskania recepty online. Przed złożeniem zamówienia należy wypełnić formularz medyczny, który zostanie zweryfikowany przez naszego specjalistę w celu ustalenia, czy dany środek jest bezpieczny dla pacjentki. Przy braku przeciwwskazań, wystawi on receptę, a lek zostanie wysłany prosto z licencjonowanej apteki ekspresową usługą kuriera UPS (dostawa w ciągu 24 - 48 godzin).

W celu zachowania pełnej dyskrecji leki wysyłamy w opakowaniu bez nadruków, niezdradzającym zawartości przesyłki. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub poprzez czat na żywo.

Levonelle działanie

Pomimo klinicznie udowodnionej skuteczności, nie jest zrozumiały dokładny mechanizm działania pigułki Levonelle. Uważa się, że jej aktywność w zależności od danego momentu w cyklu menstruacyjnym, opiera się na zapobieganiu owulacji oraz zmianie naturalnego środowiska w macicy. Levonelle nie będzie skuteczna jeżeli już jesteś w ciąży.

Levonelle dawkowanie

Levonelle jest pigułką o dozie 1.5 ml levonorgestrelu, syntetycznego hormonu używanego do produkcji tabletek antykoncepcyjnych od ponad 35 lat.

Nie należy przyjmować leku w przypadku alergii na składnik czynny levonorgestrel oraz w przypadku chorób wątroby lub jelit.

Prosimy o uwzględnienie w formularzu medycznym wszystkich zażywanych leków. W przypadku stosowania medykamentów na gruźlicę, HIV, epilepsję, infekcje bakteryjne czy ziołowych suplementów zawierających dziurawiec zwyczajny, pigułka Levonelle może nie być skuteczna.

Levonelle stosowanie

Pigułkę Levonelle można zażyć w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Należy ją połknąć popijając wodą po odbytym stosunku bez zabezpieczenia tak szybko jak jest to tylko możliwe. W przypadku stosowania tabletek antykoncepcyjnych nie należy zaprzestawać ich zażywania. Na każdy cykl menstruacyjny można użyć jedną „pigułkę po”, dlatego zalecamy używanie prezerwatyw do końca cyklu w celu obniżenia ryzyka zajścia w ciążę.

Levonelle jest antykoncepcją po stosunku i można zastosować tylko jedną pigułkę na cykl menstruacyjny dlatego ważne jest stosowanie regularnych środków chroniących przed ciążą.

Możliwe efekty uboczne

Przy zastosowaniu Levonelle u niektórych kobiet mogą wystąpić łagodne skutki uboczne. Najczęściej są to mdłości. Do rzadziej występujących dolegliwości zaliczają się bóle głowy, nadwrażliwość piersi, bóle brzucha, biegunka, zawroty głowy i zmęczenie. Po zażyciu pigułki Levonelle okres może się opóźnić i mogą wystąpić małe plamienia w czasie międzymiesiączkowym.

Leki
ellaOne Levonelle
Sprawdź Aptekę
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: ELŻBIETA SKROBOSZ, dodano: 15 kwietnia 2014 | 12:14
firma: 121doc.pl
BARDZO DOBRY
Przeczytaj opinię
Opinie o 121doc.pl na Opineo.pl