www.121doc.pl
Wyprodukowano przez GlaxoSmithKline

Malarone

Lek Malarone można zastosować, aby zapobiec malarii lub ją wyleczyć. Ten specyfik może okazać się przydatny turystom, którzy wybierają się do krajów zagrożonych malarią. .

  • Zapobiega inwazji pasożytów w organizmie
  • Stosowanie leku rozpoczyna się na 2 dni przed podróżą i kończy tydzień po
  • Codzienne stosowanie leku zmniejsza ryzyko zachorowania na malarię
Malarone
Malarone Malarone opakowanie Tabletki Malarone
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Jola, dodano: 24 marca 2015 | 13:19
firma: 121doc.pl
Polecam wszystkim,którzy zamierzają kupić produkt w tym sklepie.Nie jestem osobą,która ...
Przeczytaj opinię
Nick: Janusz, dodano: 24 marca 2015 | 10:58
firma: 121doc.pl
Już nawet nie ma co dopisywać.
Przeczytaj opinię

Zastosowanie leku Malarone

W przypadku stosowania leku Malarone profilaktycznie przed zarażeniem malarią, wystarczy jedna tabletka dziennie. Zażywanie leku należy rozpocząć na dobę albo dwie przed podróżą do obszaru zagrożonego występowaniem malarii. Kurację powinno stosować się jeszcze przez tydzień czasu po powrocie do własnego kraju. W takim przypadku wystarczy dawka, obejmująca jedną tabletkę Malarone na dobę. Lek powinno się przyjmować razem z jedzeniem lub mlekiem. Najbardziej polecane jest stosowanie dawki Malarone wraz z mlekiem, które zapobiega występowaniu niekorzystnych efektów ubocznych.

Stosowanie leku pozwoli na zmniejszenie ryzyka zarażenia się malarią podczas przebywania w miejscach zagrożonych, do dwudziestu ośmiu dni.

Jeśli macie Państwo zamiar pozostawać w miejscu zagrożonym występowaniem malarii przez okres dłuższy niż dwadzieścia osiem dni, niezbędna będzie konsultacja z lekarzem, który stwierdzi, czy takie działanie (dalsze stosowanie Malarone, który nie nadaje się do długotrwałego leczenia) będzie możliwe.

Działanie leku Malarone

Lek Malarone zawiera dwie substancje czynne: atowakwon i chlorowodorek produanidu. Ich zadaniem jest zapobieganie mnożeniu się pasożytów i ich rozprzestrzenianiu w organizmie człowieka. Dzięki Malarone system odpornościowy jest w stanie wyizolować obecne we krwi i wątrobie schizonty pierwotniaka wywołującego malarię i skutecznie je zniszczyć.

Co ważne, lek Malarone potrafi skutecznie niszczyć szczepy, które są odporne na działanie innych leków przeciwmalarycznych.

Co warto wiedzieć o leku Malarone?

Lek Malarone to sposób na zabezpieczenie się przed niezwykle szkodliwą chorobą, jaką jest malaria. Jedna tabletka na dobę wystarczy, aby zniwelować zagrożenie, nawet w tych rejonach, gdzie pasożyty są odporne na działanie innych leków przeciwmalarycznych.

Możliwe skutki uboczne wywoływane przez lek Malarone

Lek Malarone uważany jest za lek bezpieczny, powodujący niewielką liczbę działań niepożądanych. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby nie stosować leku u osób uczulonych na którąkolwiek z substancji czynnych zawartych w leku lub na substancje pomocnicze (wypełniające), stosowane w tabletkach. Lek nie może być stosowany u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek.

Najczęstsze działania niepożądane to mdłości i bóle głowy. Warto pamiętać, że efekty uboczne można zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować, jeśli będzie się popijać tabletki mlekiem, albo stosować je zaraz po jedzeniu.

Czy można uzyskać receptę na lek przez Internet?

Receptę na lek można uzyskać w klinice internetowej 121doc po wypełnieniu formularza medycznego, który następnie zostanie przekazany do analizy jednemu z naszych lekarzy. Na jego podstawie podejmie on decyzję o wystawieniu recepty. Lek zostanie przepisany tylko pod warunkiem niestwierdzenia żadnych przeciwwskazań do stosowania. Wszystkie farmaceutyki wysłane są prosto z licencjonowanej apteki znajdującej się w Londynie i dostarczone pod wskazany adres w ciągu 24 - 48 godzin. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Pacjenta.

Leki
Malarone jest jedynym lekiem wybranym przez naszych lekarzy na przypadłość: Malaria.