www.121doc.pl
Wyprodukowano przez

Norethisterone

Norethisterone to lek na opóźnianie okresu, stworzony z myślą o kobietach, dla których termin krwawienia jest wyjątkowo niedogodny. Stosowanie tabletek należy rozpocząć na 3 dni przed miesiączką. Pigułki (zażywane trzy razy na dobę) mogą opóźnić krwawienie do dwóch tygodni.

  • Zawierają noretysteron - syntetyczny odpowiednik progestagenu
  • Opóźniają okres do 2 tygodni
  • Nie dopuszczają do złuszczenia się błony śluzowej i wydalenia jej wraz z krwią
  • Stosowanie tabletek najlepiej jest rozpocząć na 3 dni przed miesiączką
Norethisterone tabletki
Norethisterone tabletki
  • Konsultacja Medyczna
  • Dostawa w 24-48 h
  • Dyskrecja i Bezpieczeństwo
  • Zobacz ulotkę

Zakup leku na opóźnianie okresu w klinice 121doc

Nasza klinika internetowa umożliwia komfortowy i bezpieczny zakup leków przez Internet. Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne zawarte w wypełnionym przez pacjentkę internetowym formularzu. Jeżeli lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań do stosowania leku, wypisze receptę i przekaże ją do apteki. Lek zostanie dostarczony pod wskazany w formularzu adres w przeciągu 24 - 48 godzin od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez czat na żywo.

Dlaczego nasz serwis jest godny zaufania?

Nasza klinika współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi, zarejestrowanymi w Unii Europejskiej lekarzami i posiada akredytację Generalnej Rady Medycznej w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Wszystkie środki farmakologiczne wysyłane są z apteki akredytowanej przez Królewskie Stowarzyszenie Farmaceutyczne (numer licencji to: 1108466).

Działanie tabletek Norethisterone

Noretysteron jest syntetycznym hormonem, który kontroluje złuszczanie się błony śluzowej macicy. Podczas normalnego cyklu menstruacyjnego złuszczona błona śluzowa zostaje wydalona przez organizm, co można zaobserwować w postaci krwawienia miesiączkowego. Tabletki opóźniające okres nie dopuszczają do złuszczania się błony aż do momentu zakończenia stosowania leku.

Rozpoczęcie stosowania Norethisteronu

Stosowanie Norethisterone najlepiej jest rozpocząć na trzy dni przed rozpoczęciem miesiączki. W opakowaniu znajdują się 3 blistry, każdy z nich zawiera 10 tabletek o dawce 5 mg - razem 30 tabletek na 10 dni stosowania. Pierwszą pigułkę należy zażyć na trzy dni przed rozpoczęciem krwawienia miesięcznego. Następnie należy przyjmować 3 tabletki dziennie - rano, po południu i wieczorem. Po odstawieniu leku miesiączka pojawia się po około 48 - 72 godzinach. Nie zaleca się stosowania tabletek w celu opóźnienia miesiączki przez dłużej niż dwa tygodnie.

Środki ostrożności

Lek Norethisterone może być zażywany tylko przez kobiety, które nie stosują antykoncepcji hormonalnej. Środek nie powinien być przyjmowany przez pacjentki cierpiące na otyłość, nadciśnienie, cukrzycę, astmę, depresję, żylaki, stwardnienie rozsiane lub choroby serca, wątroby i nerek. Szczególną ostrożność powinny również zachować palaczki, pacjentki uczulone na którykolwiek ze składników leku oraz kobiety, w których rodzinie wystąpiły przypadki chorób zatorowo - zakrzepowych.

Możliwe efekty uboczne

U niektórych kobiet wystąpienie opóźnionej tabletkami miesiączki, może być nieco obfitsze niż zazwyczaj. Takie ryzyko jest dużo niższe, jeżeli okres zostanie opóźniony tylko na kilka dni.

Opóźnienie miesiączki przez dłuższy czas, np. do miesiąca, może być przyczyną bardziej bolesnego i obfitszego krwawienia menstruacyjnego po odstawieniu Norethisterone. Aby zapoznać się z pełną listą możliwych działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Leki
Norethisterone
Sprawdź Aptekę
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: dora, dodano: 21 lipca 2014 | 22:33
firma: 121doc.pl
Firma bardzo dobra,solidna.Polecam każdemu
Przeczytaj opinię
Nick: nikita795, dodano: 21 lipca 2014 | 15:36
firma: 121doc.pl
Jestem bardzo zadowolona z Waszej firmy. Polecam wszystkim.Pozdrawiam
Przeczytaj opinię
Opinie o 121doc.pl na Opineo.pl