www.121doc.pl
Wyprodukowano przez

Norethisterone

Tabletki na opóźnienie okresu do kupienia online

Norethisterone to tabletki na opóźnianie okresu, stworzone z myślą o kobietach, które nie stosują antykoncepcji hormonalnej. Tabletki należy zacząć stosować 3 dni przed miesiączką i zakończyć na 3 dni przed planowanym terminem okresu (ponieważ krwawienie wystąpi w 3 dniu po odstawieniu). Pigułki bierze się trzy razy na dobę i mogą opóźnić miesiączkę o okres od 3 dni do dwóch tygodni.

  • Zawierają noretysteron - syntetyczny odpowiednik progestagenu
  • Opóźniają okres o od 3 dni do 2 tygodni - zależnie od potrzeb pacjentki

Czy wiesz, że...

Aby bezpiecznie zakupić tabletki opóźniające okres na 121doc nie musisz posiadać własnej recepty - otrzymasz ją od naszego lekarza, jeżeli Twoja konsultacja lekarska nie wykaże przeciwwskazań do stosowania środka. Wypełnij formularz konsultacyjny klikając START poniżej, a zostanie on przekazany jednemu z naszych lekarzy. Zatwierdzone zamówienia wysyłane są z naszej apteki ekspresową z dostawą w 24 godziny.

Norethisterone tabletki
Norethisterone tabletki
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: sylvia, dodano: 2 lutego 2016 | 21:25
firma: 121doc.pl
jestem bardzo zadowolona :) polecam!
Przeczytaj opinię
Nick: dominika1981, dodano: 2 lutego 2016 | 07:32
firma: 121doc.pl
Polecam
Przeczytaj opinię
Specyfikacja leku
Nazwa: Norethisterone
Substancja czynna: Noretysteron
Producent: Wockhardt
Sposób stosowania: Doustnie
Postać: Tabletki
Dostępne dawki: 5 mg
Dawkowanie: Jedna tabletka trzy razy dziennie
Typ leku: Na receptę
Przeznaczone dla: Pełnoletnich kobiet niestosujących antykoncepcji hormonalnej
Opis: Opóźnia miesiączkę do dwóch tygodni
Klasa: Lek hormonalny
Stosowanie z alkoholem: Nie wykryto interakcji
Stosowanie podczas karmienia piersią: Nie stosować
Stosowanie podczas ciąży: Nie stosować

Działanie tabletek Norethisterone

Noretysteron jest syntetycznym hormonem, który kontroluje złuszczanie się błony śluzowej macicy. Podczas normalnego cyklu menstruacyjnego złuszczona błona śluzowa zostaje wydalona przez organizm, co można zaobserwować w postaci krwawienia miesiączkowego. Tabletki opóźniające okres nie dopuszczają do złuszczania się błony aż do momentu zakończenia stosowania leku.

Rozpoczęcie stosowania Norethisteronu

Stosowanie Norethisterone najlepiej jest rozpocząć na trzy dni przed rozpoczęciem miesiączki. W opakowaniu znajdują się 3 blistry, każdy z nich zawiera 10 tabletek o dawce 5 mg - razem 30 tabletek na 10 dni stosowania. Pierwszą pigułkę należy zażyć na trzy dni przed rozpoczęciem krwawienia miesięcznego. Następnie należy przyjmować 3 tabletki dziennie - rano, po południu i wieczorem. Po odstawieniu leku miesiączka pojawia się po około 48 - 72 godzinach. Nie zaleca się stosowania tabletek w celu opóźnienia miesiączki przez dłużej niż dwa tygodnie.

Środki ostrożności

Lek Norethisterone może być zażywany tylko przez kobiety, które nie stosują antykoncepcji hormonalnej. Środek nie powinien być przyjmowany przez pacjentki cierpiące na otyłość, nadciśnienie, cukrzycę, astmę, depresję, żylaki, stwardnienie rozsiane lub choroby serca, wątroby i nerek. Szczególną ostrożność powinny również zachować palaczki, pacjentki uczulone na którykolwiek ze składników leku oraz kobiety, w których rodzinie wystąpiły przypadki chorób zatorowo - zakrzepowych.

Możliwe efekty uboczne

U niektórych kobiet wystąpienie opóźnionej tabletkami miesiączki, może być nieco obfitsze niż zazwyczaj. Takie ryzyko jest dużo niższe, jeżeli okres zostanie opóźniony tylko na kilka dni.

Opóźnienie miesiączki przez dłuższy czas, np. do miesiąca, może być przyczyną bardziej bolesnego i obfitszego krwawienia menstruacyjnego po odstawieniu Norethisterone. Aby zapoznać się z pełną listą możliwych działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Zakup leku na opóźnianie okresu w klinice 121doc

Nasza klinika internetowa umożliwia komfortowy i bezpieczny zakup leków przez Internet. Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne zawarte w wypełnionym przez pacjentkę internetowym formularzu. Jeżeli lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań do stosowania leku, wypisze receptę i przekaże ją do apteki. Lek zostanie dostarczony pod wskazany w formularzu adres w przeciągu 24 - 48 godzin od złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez czat na żywo.

Dlaczego nasz serwis jest godny zaufania?

Nasza klinika współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi, zarejestrowanymi w Unii Europejskiej lekarzami i posiada akredytację Generalnej Rady Medycznej w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Wszystkie środki farmakologiczne wysyłane są z apteki akredytowanej przez Królewskie Stowarzyszenie Farmaceutyczne (numer licencji to: 9010082).

Leki
Norethisterone jest jedynym lekiem wybranym przez naszych lekarzy na przypadłość: Jak opóźnić miesiączkę?.